Aparat de sudat Powermat PM-IMGT-250M
Cod produs: 270516
Descriere
Consum de energie MIG / MAG: 6,6 kVA
Consumul de energie TIG: 5 kVA
Consumul de energie MMA: 6,5 kVA
Interval de curent de sudare MIG-MAG: 40 – 250 [A]
Interval de curent de sudare MMA: 40 – 220 [A]
Interval de curent de sudare TIG: 15 – 220 [A]
Ciclu de lucru curent de sudare 100%: (MIG-MAG – 193A)
Ciclu de lucru curent de sudare 60%: (MIG-MAG – 250 A)
Ciclu de lucru curent de sudare 100%: (MMA – 174 A)
Ciclu de lucru curent de sudare 60%: (MMA – 250 A)
Ciclu de lucru curent de sudare 100%: (TIG-LIFT – 193 A)
Ciclu de lucru curent de sudare 60%: (TIG-LIFT – 250 A)