Ciocan rotopercutor AEG BBH18BL-0
Cod produs: 151306
6150 Lei
ATENȚIE
Cod produs: 151306
Adăuga in cos
Caracteristici
Caracteristici generale
Tip:
ciocan rotopercutor
Tensiune:
18 V
Turația la mersul în gol:
1400
Tip alimintare:
acumulator
Tip mandrina:
SDS Plus
Frecvența de percuție:
4800 bpm
Energia de impact:
2.5 j
Diametru max. găurire beton:
26 mm
Diametru max. găurire oţel:
13 mm
Diametru max. găurire lemn:
30 mm