Ciocan rotopercutor BLACK&DECKER BDHR26KR-RU
Cod produs: 154396
2300 Lei
ATENȚIE
Cod produs: 154396
Adăuga in cos
Caracteristici
Caracteristici generale
Tip:
ciocan rotopercutor
Putere:
800 W
Turația la mersul în gol:
1050
Tip alimintare:
priză
Tip mandrina:
SDS Plus
Frecvența de percuție:
5200 bpm
Energia de impact:
3 j
Diametru max. găurire beton:
26 mm
Diametru max. găurire oţel:
13 mm
Diametru max. găurire lemn:
30 mm