Ciocan rotopercutor Bosch GBH18VF-26
Cod produs: 129973
12299 Lei
ATENȚIE
Cod produs: 129973
Adăuga in cos
Caracteristici
Caracteristici generale
Tip:
ciocan rotopercutor
Tensiune:
18 V
Turația la mersul în gol:
980
Tip alimintare:
acumulator
Capacitatea bateriei:
8 Ah
Tip mandrina:
SDS Plus
Frecvența de percuție:
4350 bpm
Energia de impact:
2.6 j
Diametru max. găurire beton:
26 mm
Diametru max. găurire oţel:
13 mm
Diametru max. găurire lemn:
30 mm