Ciocan rotopercutor Fixtec FRH16001
Cod produs: 211053
3375 Lei
ATENȚIE
Cod produs: 211053
Adăuga in cos
Caracteristici
Caracteristici generale
Tip:
ciocan rotopercutor
Putere:
1600 W
Tensiune:
230 V
Turația la mersul în gol:
550
Tip alimintare:
priză
Tip mandrina:
SDS Max
Frecvența de percuție:
3850 bpm
Energia de impact:
9 j
Diametru max. găurire beton:
32 mm
Diametru max. găurire oţel:
13 mm
Diametru max. găurire lemn:
42 mm