Ciocan rotopercutor Hitachi-HiKOKI DH26PB2WSZ
Cod produs: 165430
3645 Lei
ATENȚIE
Cod produs: 165430
Adăuga in cos
Caracteristici
Caracteristici generale
Tip:
ciocan rotopercutor
Putere:
830 W
Turația la mersul în gol:
1100
Tip alimintare:
priză
Frecvența de percuție:
4300 bpm
Energia de impact:
2.9 j
Diametru max. găurire beton:
26 mm
Diametru max. găurire oţel:
13 mm
Diametru max. găurire lemn:
32 mm