Corp de iluminat Horoz EPSILON-15
Cod produs: 278185
300 Lei
ATENȚIE
CARACTERISTICI
Model:
Epsilon
Culoare:
Alb
Brand:
Horoz
Soclu:
LED
Puterea:
15 W
Tensiune:
230 V
Dimensiuni (L x W x H x Ø):
260x55 mm