Fierastrau circular Crown CT15188-190
Cod produs: 104500
1699 Lei
ATENȚIE
Cod produs: 104500
Adăuga in cos
Caracteristici
Caracteristici generale
Putere:
1500 W
Turația in gol:
5500 rot/min
Tip alimentare:
rețea
Adâncimea de tăiere la 45°:
46 mm
Adâncimea de tăiere la 90°:
66 mm
Diametrul discului:
190 mm
Diametru interior a discului:
20 mm