Fierastrau circular Emtop ECSW1853
Cod produs: 299289
Emtop
1690 Lei
ATENȚIE
Cod produs: 299289
Adăuga in cos
Caracteristici
Caracteristici generale
Putere:
1600 W
Turația in gol:
5000 rot/min
Tip alimentare:
rețea
Adâncimea de tăiere la 45°:
45 mm
Adâncimea de tăiere la 90°:
65 mm
Diametrul discului:
185 mm