Corp de iluminat Horoz FORTUNE5-40 Black
Cod produs: 229251
895 Lei
ATENȚIE
CARACTERISTICI
Model:
FORTUNE5-40
Culoare:
Negru
Brand:
Horoz
Soclu:
LED
Puterea:
40 W
Tensiune:
220 – 240 V
Dimensiuni (L x W x H x Ø):
1185x50 mm
Gradul de protecţie:
IP20
Produse similare
Corp de iluminat Fumagalli CARLO DECO 800 Negru
Stoc epuizat
Adaugă
Corp de iluminat Dekora NEPTUN 27W
Stoc epuizat
Adaugă
Corp de iluminat Horoz HL932L KALSIT White/Blue
Corp de iluminat Elmos HLSP004
Corp de iluminat Elmos ST77D White
Corp de iluminat TK Lighting DALLAS (TK-6241)
Corp de iluminat Trio 22W (R62984001)
Corp de iluminat Trio ROUTE 5 W
Corp de iluminat Trio GALE
Corp de iluminat PowMr LBLWLW020
Corp de iluminat Trio HOOSIC
Corp de iluminat Trio 602300301
Corp de iluminat Elmos DS-MX-636
Corp de iluminat Elmos DL206
Corp de iluminat Fumagalli CARLO DECO 800 Gri
Corp de iluminat Horoz INNOVA3-40
Corp de iluminat Trio LUGANO
Corp de iluminat Trio Jive
Corp de iluminat Philips PH153803116
Corp de iluminat Trio ARRIBO
Produse complementare
Iluminat fatada Elmos 350 x 350 mm, PMMA
Lampa de masa Horoz 049-010-0010 Black
Lustra Fumagalli Sichem/Anna White (E22120000WYE27)
Aplica Trio 221560142
Iluminat fatada Fumagalli GIgi Bisso/Globe 250 2L (G25156S20AYV1K)
Iluminat fatada Fumagalli FRANCY-OP 60 W
Lampa de masa Trio Frieda Cupru
Iluminat fatada Fumagalli ESTER SPIKE Black
Proiector cu LED Einhell TE-CL 18/2000 LiAC XPWR SOLO LED
Iluminat fatada Fumagalli GX53 60W (R50000000AXD6K)
Lampadar Trio Salvador 60 W (R46061032)
Lampa de masa ORNO Crystal
Lustra Trio Vapore
Iluminat fatada Elmos GL17-13
Lustra TK Lighting Devi (TK-4645)
Lustra TK Lighting TK-6549 15 W