Corp de iluminat Horoz PROTEUS-48
Cod produs: 229233
699 Lei
ATENȚIE
CARACTERISTICI
Model:
PROTEUS-48
Culoare:
Alb
Brand:
Horoz
Soclu:
LED
Puterea:
48 W
Tensiune:
220 – 240 V
Dimensiuni (L x W x H x Ø):
1200x300x38 mm