Bec led Fumagalli H2LEDA60CCT
Cod produs: 271867
206 Lei
ATENȚIE
Bec led Fumagalli H2LEDA60CCT
Caracteristici
Soclu:
E27
Temperatura culoare:
2700 - 6500 K
Puterea:
11 W
Model:
H2LEDA60CCT
Brand:
Fumagalli
Tensiune:
220 – 240 V
Flux luminos:
1200 lm
Dimensiuni (L x W x H x Ø):
110 x 60 mm
Produse similare
Bec led Fumagalli H9LEDR7SCCT
Stoc epuizat
Adaugă
Bec led H&S (44714)
Stoc epuizat
Adaugă
Bec led Tp-Link Tapo L510E A27
Bec led Elmos T140
Bec led Fumagalli HLEDGU10CCT
Bec led Elmos T100 4000 K
Bec led Wokin LED T E27. 30W. 6500K
Bec led Horoz FIREFLUX
Bec led IEK HP 50
Bec led Wokin LED T E27. 40W. 6500K
Bec led Fumagalli H2LEDHIPCCT
Bec led Fumagalli H3LEDHIPCCT
Bec led Philips FR ND 6CT/4
Bec led IEK HP E40
Bec led Philips 6 W 4000 K E27
Bec led Fumagalli HLEDHIP4K
Bec led Elmos T120
Bec led Elmos T140 50W
Bec led Fumagalli H3LEDG53CCT
Bec led Fumagalli 7 W 4000 K GX53
Produse complementare
Lustra Elmos 06318/5
Corp de iluminat Trio DOHA
Corp de iluminat Elmos SNFAP3040
Lanterna Tolsen Industrial (60016)
Iluminat fatada Horoz Kavak-2
Proiector cu LED Elmos 181728
Lustra Orient-Dan N2764/3
Corp de iluminat Fumagalli TERESA 260 18 W