Bec led Fumagalli HLEDA60CCT
Cod produs: 271718
177 Lei
ATENȚIE
Bec led Fumagalli HLEDA60CCT
Caracteristici
Soclu:
E27
Temperatura culoare:
2700 - 6500 K
Puterea:
8.5 W
Model:
HLEDA60CCT
Brand:
Fumagalli
Durata medie de viaţă:
25000 h
Tensiune:
220 – 240 V
Flux luminos:
920 lm
Dimensiuni (L x W x H x Ø):
110 x 60 mm
Produse similare
Bec led Elmos T120
Stoc epuizat
Adaugă
Bec led Elmos T140 50W
Stoc epuizat
Adaugă
Bec led Horoz Force-10 cu senzor de mișcare
Bec led Fumagalli HLEDA60CCT
Bec led IEK HP 50
Bec led Philips WW 230V FR ND (212264)
Bec led Fumagalli H3LEDHIPCCT
Bec led Xiaomi Mijia Smart LED Bulb Mesh E27 White
Bec led Philips FR ND 6CT/4
Bec led Fumagalli H9LEDR7SCCT
Bec led Elmos T140
Bec led IEK HP E40
Bec led Fumagalli HLEDHIP4K
Bec led Fumagalli HLEDHIP3K
Bec led Horoz FIREFLUX
Bec led Philips B35
Bec led H&S (44714)
Bec led Tp-Link Tapo L510E A27
Bec led Philips 6PF/6 DISC (8718699775568)
Bec led Wokin LED T E27. 30W. 6500K