Fierastrau sabie Trotec PRCS10850
Cod produs: 178080
1580 Lei
ATENȚIE
Cod produs: 178080
Adăuga in cos
Caracteristici
Caracteristici generale
Putere:
850 W
Turația in gol:
2800 rot/min
Lungime cursa:
28 mm
Adâncime de tăiere în metal:
8 mm
Adâncime de tăiere în lemn:
160 mm