Masina de gaurit Fixtec FID80002
Cod produs: 211010
825 Lei
ATENȚIE
Cod produs: 211010
Adăuga in cos
Caracteristici
Caracteristici generale
Tip:
cu percuție
Putere:
800 W
Tip alimentare:
rețea
Tensiune:
230 V
Diametrul mandrinei:
13 mm
Turatia in gol:
3000 rot/min
Frecventa batailor:
48000 bătăi/min
Diametrul gaurii in otel:
13 mm
Diametrul gaurii in beton:
13 mm
Diametrul gaurii in lemn:
25 mm