Monitor gaming LG 27MP60GP-B
Cod produs: 263981
3399 Lei
ATENȚIE
Monitor gaming LG 27MP60GP-B
Cod produs: 263981
Adăuga in cos
Caracteristici
Caracteristici generale
Diagonala:
27 "
Rezolutie:
1920x1080 px
Aspect ecran:
16:9
Rata maxima de reimprospatare:
60 Hz
Timp de raspuns:
5 ms
Unghi de vizionare:
178
Tip panou:
IPS
Contrast:
1000:1
Luminozitate:
250 nit
Gama de culori:
NTSC 72%
Tehnologie:
AMD FreeSync
Carcasa
Interfata de montare VESA:
75х75
Culoare:
negru
Inaltime:
455 mm
Latime:
611 mm
Adancime:
212 mm