Corp de iluminat PowMr LBLWLW010
Cod produs: 226914
PowMr
581 Lei
ATENȚIE
CARACTERISTICI
Model:
LBLWLW010
Culoare:
Negru
Brand:
PowMr
Soclu:
LED
Puterea:
10 W
Tensiune:
220 – 240 V
Dimensiuni (L x W x H x Ø):
190 mm
Gradul de protecţie:
IP66
Produse similare
Corp de iluminat Trio GRANADA
Stoc epuizat
Adaugă
Corp de iluminat Trio TUCSON
Stoc epuizat
Adaugă
Corp de iluminat Philips County 4 W Gray
Corp de iluminat Elmos SNFAP2460
Corp de iluminat Trio 657494007
Corp de iluminat Horoz SOFIA/S
Corp de iluminat Trio GALE
Corp de iluminat Trio ARRIBO
Corp de iluminat Trio Taurus 5W Matte Black
Corp de iluminat Trio NARCOS
Corp de iluminat Victoria Lighting Action PL500
Corp de iluminat Fumagalli FRANCA 90 2L GU10
Corp de iluminat Elmos 1337/75W
Corp de iluminat Trio HOTEL 60 W E27
Corp de iluminat Trio VENIDA
Corp de iluminat Horoz ANDREA/S-30
Corp de iluminat Fumagalli BISSO/GLOBE 250 Opal black
Corp de iluminat Elmos 37260/24+67W
Corp de iluminat Trio 676240431
Produse complementare
Iluminat fatada Fumagalli MIKROLOT/GLOBE 250 Black Opal E27
Lustra Orient-Dan C0236/5
Aplica Trio ELEMENT
Senzor de miscare Ajax CombiProtect White
Senzor de miscare Horoz HL 480 1000 W 360 8 m