Proiector cu LED Elmos BQ-FLAP3-10W
Cod produs: 132371
172 Lei
ATENȚIE
CARACTERISTICI
Brand:
Elmos
Temperatura culoare:
6500 K
Puterea:
10 W
Model:
FLAP3
Tensiune :
220 – 240 V
Flux luminos:
800 lm
Culoare:
negru
Gradul de protecţie:
IP65
Produse similare
Proiector cu LED Horoz TOWER
Stoc epuizat
Adaugă
Proiector cu LED Elmos 30 W 6500 K