Slefuitor cu banda Trotec PBSS10600
Cod produs: 178092
950 Lei
ATENȚIE
Cod produs: 178092
Adăuga in cos
Caracteristici
Caracteristici generale
Putere:
600 W
Tip alimentare:
rețea
Viteza benzii:
250 m/min
Lungimea benzii:
457 mm
Latimea benzii:
75 mm