Televizor LG 32LQ630B6LA
Televizor LG 32LQ630B6LA
Cod produs: 169101
Caracteristici
Caracteristici generale
  • Tip:HD
  • Diagonala ecranului:32 inch (81 cm)
  • Tehnologie display:LED
  • Rezolutie display:1366x768
  • Culoare:negru
Sistema audio
  • Putere difuzoare:10 W
  • Tehnologie sunet:Dolby Digital
  • Număr de difuzoare:2
Interfețe și conectori
  • Wi-Fi:da
  • Bluetooth:5.0
  • RJ-45 (LAN):da
  • HDMI:3x
  • USB:1x
  • Tuner:DVB-T2 , DVB-S2 , DVB-S , DVB-C
Eficienta energetica
  • Consum de energie:50 W
  • Clasa de eficienta energetica:A
Display
  • Diagonala display:32"(81 cm)
  • Rezolutia display:1366x768
  • Format HDR:HDR10+
  • Rata maximă de reîmprospătare:60 Hz
Sistema de operare
  • Sistema de operare:webOS
Design si dimensiuni
  • Interfata de montare VESA:200x200 mm
  • Dimensiuni cu suport:736x464x180 mm
  • Dimensiuni fara suport:736x437x83 mm