Televizor Samsung QE32LS03CBUXUA
Cod produs: 211712
9162 Lei
ATENȚIE
Cod produs: 211712
Adăuga in cos
Caracteristici
Caracteristici generale
Tip:
Smart TV ,
Full HD
Diagonala ecranului:
32 inch (81 cm)
Tehnologie display:
QLED
Rezolutie display:
1920x1080
Culoare:
negru
Sistema audio
Putere difuzoare:
20 W
Tehnologie sunet:
Dolby Digital Plus
Număr de difuzoare:
2
Interfețe și conectori
Wi-Fi:
da
Bluetooth:
5.2
HDMI:
2x
USB:
2x
Tuner:
DVB-T2/C/S2
Eficienta energetica
Clasa de eficienta energetica:
F
Display
Diagonala display:
32"(81 cm)
Rezolutia display:
1920x1080
Format HDR:
HDR10+
Rata maximă de reîmprospătare:
50 Hz
Sistema de operare
Sistema de operare:
Tizen
Design si dimensiuni
Interfata de montare VESA:
200x200 mm
Dimensiuni cu suport:
727x452x143 mm
Dimensiuni fara suport:
727x427x26 mm