Televizor Blaupunkt 32FBG5000
Televizor Blaupunkt 32FBG5000
Cod produs: 205768
Caracteristici
Caracteristici generale
  • Tip:Smart TV
  • Diagonala ecranului:32 inch (81 cm)
  • Tehnologie display:LED
  • Rezolutie display:1920x1080
  • Culoare:gri
Sistema audio
  • Tehnologie sunet:Dolby Audio
  • Număr de difuzoare:2
Interfețe și conectori
  • Wi-Fi:da
  • Bluetooth:da
  • HDMI:2x
  • USB:1x
Display
  • Diagonala display:32"(81 cm)
  • Rezolutia display:1920x1080
  • Tip iluminare:LED
  • Rata maximă de reîmprospătare:60 Hz
Sistema de operare
  • Sistema de operare:GoogleTV
  • Memorie operativă:1.5 Gb
  • Model procesor:Mali G31 MP2
Design si dimensiuni
  • Interfata de montare VESA:200x200 mm
  • Dimensiuni cu suport:719.4×182.7×470.1 mm
  • Dimensiuni fara suport:719.4×81.2×421.3 mm