Televizor Sharp 1T-C32FG2EF2AB
Cod produs: 188819
4999 Lei
ATENȚIE
Televizor Sharp 1T-C32FG2EF2AB
Cod produs: 188819
Adăuga in cos
Caracteristici
Caracteristici generale
Tip:
HD ,
Smart TV
Diagonala ecranului:
32 inch (81 cm)
Rezolutie display:
1366x768
Culoare:
negru
Sistema audio
Putere difuzoare:
12 W
Tehnologie sunet:
Dolby Digital Plus
Număr de difuzoare:
2
Interfețe și conectori
Wi-Fi:
da
Bluetooth:
da
RJ-45 (LAN):
HDMI:
2x
USB:
2x
Tuner:
DVB-C ,
DVB-T2 ,
DVB-S
Eficienta energetica
Consum de energie:
25 W
Clasa de eficienta energetica:
E
Display
Diagonala display:
32"(81 cm)
Rezolutia display:
1366x768
Rata maximă de reîmprospătare:
60 Hz
Sistema de operare
Sistema de operare:
Android TV
Design si dimensiuni
Interfata de montare VESA:
75x75 mm
Dimensiuni cu suport:
731x486x177 mm
Dimensiuni fara suport:
731x433x68 mm