Televizor Telefunken 55QUA9340M
Cod produs: 224560
8609 Lei
ATENȚIE
Cod produs: 224560
Adăuga in cos
Caracteristici
Caracteristici generale
Tip:
Smart TV ,
4K Ultra HD
Tehnologie display:
QLED
Rezolutie display:
3840x2160
Culoare:
negru
Diagonala ecranului:
55 inch (140 cm)
Sistema audio
Putere difuzoare:
10 W
Număr de difuzoare:
2
Interfețe și conectori
Wi-Fi:
da
Bluetooth:
da
RJ-45 (LAN):
HDMI:
3x
USB:
2x
Tuner:
DVB-T2 ,
DVB-T ,
DVB-C2 ,
DVB-C ,
DVB-S2
Eficienta energetica
Clasa de eficienta energetica:
E
Display
Diagonala display:
55"(139 cm)
Rezolutia display:
3840x2160
Tip iluminare:
QLED
Format HDR:
Dolby Vision
Sistema de operare
Sistema de operare:
Android TV
Model procesor:
Quad Core
Număr nuclee:
4 nuclee
Design si dimensiuni
Interfata de montare VESA:
200x200 mm
Dimensiuni cu suport:
1240x785x242 mm
Dimensiuni fara suport:
1240x720x80 mm