Televizor Sony KD65X85LAEP
Cod produs: 216165
23999 Lei
ATENȚIE
Televizor Sony KD65X85LAEP
Cod produs: 216165
Adăuga in cos
Caracteristici
Caracteristici generale
Tip:
Smart TV ,
4K Ultra HD
Diagonala ecranului:
65 inch (165 cm)
Tehnologie display:
LED
Culoare:
negru
Rezolutie display:
3840x2160
Sistema audio
Putere difuzoare:
20 W
Tehnologie sunet:
Dolby Atmos
Număr de difuzoare:
2
Interfețe și conectori
Bluetooth:
4.2
RJ-45 (LAN):
da
HDMI:
4x
USB:
2x
Tuner:
DVB-T2/T ,
DVB-S2/S ,
DVB-C
Wi-Fi:
da
Eficienta energetica
Clasa de eficienta energetica:
F
Display
Diagonala display:
65"(165 cm)
Rezolutia display:
3840x2160
Tip iluminare:
DLED(Direct LED)
Format HDR:
HDR10
Rata maximă de reîmprospătare:
120 Hz
Adâncime culori:
10 bits (8 bits+FRC)
Sistema de operare
Memorie integrată:
16 Gb
Număr nuclee:
4x Cores nuclee
Design si dimensiuni
Interfata de montare VESA:
300x300 mm
Dimensiuni fara suport:
1447x832x57 mm